Image Alt

Родендени и настани

 / Родендени и настани

Родендени и настани

Вашето куче го опсипува вашето семејство со безусловна љубов, наклонетост и лојалност,

затоа возвратете ја услугата со десерти и подароци одобрени од вашето кученце на специјален роденденски настан

Изберете локација
  • Ајде да се соочиме со тоа: нашите кучиња се разгалуваат секој ден, но нивните родендени се всушност легитимна причина за сериозно РАЗГАЛУВАЊЕ на кучињата! Без разлика дали вашето куче претпочита торта, почести, дури и цела роденденска забава. АвАв Хепи Дог ви нуди целосна организација и простор за да го прославите роденденот на вашето домашно милениче. Ви нудиме прекрасен и уникатен простор за забава, игра и релаксација за домашни миленици во дневен престој, време за игра со група на кучиња што му одговара, надзор од стручен и обучен тим.
Изберете друштво
  • Што е забава за кутре без целата банда на вашето куче? Поканете го екипажот на еден ден трчање, грицки и душкање како прослава на раѓањето на вашиот крзнен член на семејството.
Изберете декорација
  • Во AVAV Happy Dog го прифативме овој светски тренд и организираме роденденски забави за вашите кучиња. Нивниот роденден го организираме со многу љубов, креативност и по сите стандарди. тимот ќе ја насочи сета љубов, грижа и грижа кон сите роденденски гости и во исто време и ќе се погрижи вашето домашно милениче да се чувствува удобно, како главна роденденска ѕвезда, така и кон поканетите крзнени пријатели на вашето домашно милениче.
Изберете неколку слатки задоволства
  • Тука е и тортата за славеникот во омилен облик и вкус, како и вкусни задоволства и други изненадувања, забавна содржина. Многу сопственици на домашни миленици организираат роденденски забави со задолжителна торта, шарени реквизити за забава и крзнени пријатели.
Изберете фотосесија
  • Фотосесија од забавата, видео материјало за одбележување и спомен од забавата и реквизити за славеникот и неговите пријатели.
Направете резервација
  • Се што треба да направите е да се јавите, да закажете термин и да го донесете вашето домашно милениче, а ние ќе организираме се друго што сакате вашето куче да го прослави роденденот во опуштена атмосфера во нашиот центар за миленици кој е уникатен и единствен.
  • Цената на оваа услуга со вклучен престој во градинка е 5000 МКД за комплетна роденденска забава до 5 гости, секој дополнителен гостин се наплаќа 500мкд по гостин.
Најчесто поставувани прашања
  • Дознајте ги најчесто поставуваните прашања.
    Кликнете ТУКА за повеќе

Нашата галерија

Само за вас

Отворени 24/7/365 дена во годината

Нашиот тим

Oбучен и искусeн тим како и огромни љубители на животни

Настани

Секогаш тука за вас и вашите миленици